O nas

Witamy w Sky Roof Apartments…

…wyjątkowym projekcie w sercu stolicy Podbeskidzia – Bielsku-Białej! Jesteśmy grupą podbeskidzkich przedsiębiorców. Doświadczenia z własnych podróży sprawiły, że zapragnęliśmy wprowadzić powiew świeżości i luksusu na lokalny rynek nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy. S.R.A. to efekt pracy zespołowej oraz łączenia ambitnych marzeń z potrzebą komfortu i jakości. Naszym celem jest połączenie luksusu pięciogwiazdkowych hoteli ze swobodą, jaką zapewnia prywatny penthouse, ale na tym nie koniec. Do współpracy zaprosiliśmy innych lokalnych przedsiębiorców, artystów, rzemieślników, by wspólnie z nimi stworzyć wyjątkowe wnętrza, które na długo zapadają w pamięć.

Bo diabeł tkwi w szczegółach…

Osobiście dbamy o to, by nasze wnętrza były dopieszczone w każdym detalu, a wypoczywający w nich goście dobrze zaopiekowani, ponieważ w Sky Roof Apartments każdy z nich to VIP! S.R.A. to apartamenty stworzone dla gości, którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę. Wiemy dobrze, jak ważne jest kompletne oraz funkcjonalne wyposażenie, czyste i wolne od alergenów powietrze, czy  wygodny sen, dlatego zadbaliśmy o to wszystko i dużo, dużo więcej! Pozwól sobie na luksus w zaskakująco przystępnej cenie. Bo diabeł tkwi w szczegółach!

Urlop z prywatnym asystentem? U nas to możliwe!

W Sky Roof Apartments do dyspozycji gości pozostaje konsjerż (concierge), który pomoże Ci załatwić wiele spraw oraz zorganizować Twój pobyt tak, aby każda cenna minuta została wykorzystana w pełni!

Poznaj naszych partnerów