Vouchery S.R.A.

Spraw bliskim wyjątkowy prezent!

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent? Nie szukaj dalej! Zaskocz rodzinę oraz przyjaciół dając im w prezencie niezapomniane chwile w Sky Roof Apartments! Vouchery podarunkowe S.R.A. dostępne są w dwóch wersjach: pobytowej oraz kwotowej. Mogą być przekazane w wersji elektronicznej (e-Voucher) lub eleganckiej formie drukowanej – wybór należy do Ciebie! Szczegóły znajdziesz w naszym regulaminie.

Rodzaje voucherów S.R.A.

Voucher podarunkowy POBYTOWY to doskonały prezent na wyjątkowe okazje. Dzięki niemu podarujesz bliskim w pełni opłacony pobyt w Sky Roof Apartments, sam też zadecydujesz o jego długości, liczbie gości upoważnionych do skorzystania z Vouchera podczas pobytu oraz wybierzesz najodpowiedniejszy apartament. Jeżeli masz życzenie, by dodatkowo spersonalizować Voucher (dodać imiona gości, osobiste życzenia itp.) powiedz nam o tym podczas zamówienia. 

Voucher podarunkowy KWOTOWY to świetna alternatywa dla Vouchera pobytowego, która sprawdzi się doskonale jako urodzinowy upominek, świąteczna niespodzianka lub bonus dla partnera. W naszej ofercie znajdują się vouchery kwotowe na 100 zł i 300 zł – o tyle zmniejszony zostanie ostateczny koszt rezerwacji. Obdarowany sam może zadecydować, w którym apartamencie pragnie zarezerwować swój pobyt. 

Stałeś się szczęśliwym posiadaczem vouchera rabatowego S.R.A? Gratulujemy! Vouchery te mają charakter promocyjny, nie podlegają sprzedaży i trafiają tylko w wybrane ręce 😉 Vouchery rabatowe określają wysokość zniżki na pobyt w Sky Roof Apartments. Możesz otrzymać rabat w wysokości 10% lub 20%. W obiegu znajdują się także Vouchery rabatowe VIP, na których procent rabatu wpisany jest odręcznie. 

Regulamin Voucherów S.R.A.

1. Sky Roof Apartments oferuje następujące rodzaje Voucherów:
Vouchery podarunkowe kwotowe, określające wartość, która może zostać przeznaczona na opłacenie pobytu w Sky Roof Apartments. W ofercie dostępne są Vouchery kwotowe na kwotę 100 zł i 300 zł.
Vouchery podarunkowe pobytowe, określające długość pobytu w Sky Roof Apartments, liczbę gości upoważnionych do skorzystania z Vouchera podczas pobytu oraz rodzaj apartamentu. Standardowo w ofercie dostępne są Vouchery na 1, 2 lub 3 noclegi dla 1-4 osób. Na życzenie Klienta istnieje możliwość spersonalizowania Vouchera, w tym celu należy kontaktować się z obsługą S.R.A.
Vouchery rabatowe, określające wysokość zniżki na opłatę pobytu w S.R.A. wyrażoną w procentach. Vouchery rabatowe są Voucherami o charakterze promocyjnym i nie podlegają sprzedaży.
2. Vouchery podarunkowe i rabatowe muszą zostać wykorzystane w terminie 12 miesięcy od daty wystawienia, co oznacza, że pobyt musi odbyć się w ciągu 12 miesięcy od daty wystawienia Vouchera.
3. Vouchery rabatowe z rabatem powyżej 10% mogą być wykorzystane jedynie przy opłacaniu pobytów liczących nie więcej niż 3 noce.
4. Vouchery podarunkowe pobytowe NIE MOGĄ zostać wykorzystane w wysokim sezonie określonym na stronie www.skyroofapartments.com, tj. w okresie świąt, długich weekendów oraz wydarzeń lokalnych*.
5. Zakupu Voucherów podarunkowych można dokonać kontaktując się z obsługą S.R.A.
6. Vouchery S.R.A. można zamówić w bezpłatnej formie elektronicznej, jak również w eleganckiej formie papierowej z kopertą. Koszt Vouchera w wersji drukowanej z wysyłką wynosi 25 zł. Szczegółowych informacji udziela obsługa S.R.A.
7. Vouchery są ewidencjonowane. Każdy voucher ma swój unikalny numer identyfikacyjny, który jest podstawą do określenia ważności oraz warunków korzystania z Vouchera. Numer identyfikacyjny jest wymagany podczas dokonywania rezerwacji.
8. Aby skorzystać z Vouchera należy dokonać rezerwacji bezpośrednio w Sky Roof Apartments – telefonicznie pod numerem +48 570 960 650 lub mailowo pisząc na adres kontakt@skyroofapartments.com.
UWAGA! Przy rezerwacjach dokonywanych pośrednio przez platformy rezerwacyjne skorzystanie z Vouchera jest niemożliwe.
9. Rezerwacji należy dokonywać z odpowiednim wyprzedzeniem, bowiem Sky Roof Apartments nie daje gwarancji dostępności wybranego apartamentu w wybranym terminie.
10. Voucher musi być wykorzystany jednorazowo bez możliwości podziału.
11. Voucher nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny.
12. Istnieje możliwość dopłaty, gdy koszt rezerwacji przewyższa kwotę Vouchera (dotyczy Voucherów kwotowych).
13. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu za dopłatą w przypadku Voucherów pobytowych, musi to jednak być uzgodnione i potwierdzone na etapie dokonywania rezerwacji.
14. Voucher nie łączy się z innymi voucherami, promocjami oraz ofertami specjalnymi.
15. Sky Roof Apartments zastrzega sobie prawo odmowy realizacji Vouchera, jeżeli:
• upłynął termin ważności Vouchera,
• uszkodzenie Vouchera uniemożliwia odczytanie danych zapisanych na Voucherze,
• zachodzą wątpliwości odnośnie jego pochodzenia lub autentyczności, np. Voucher zawiera numer identyfikacyjny niezgodny z ewidencją Voucherów prowadzoną przez Sky Roof Apartments.
16. Sky Roof Apartments nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy.
17. Nabywca/ Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

 

*Wysoki sezon:

29.04-07.05
01.11-03.11
25.12-02.01

Podaruj niezapomniane chwile

Chcesz zaskoczyć bliskich wyszukanym prezentem? Masz pomysł na dodatkowe niespodzianki? Nasz Concierge pomoże Ci je zrealizować! Kwiaty i szampan czekające w apartamencie? A może bilety do teatru lub zaproszenie na romantyczną kolację? 

Powiedz nam, czego oczekujesz, a my zadbamy o to, by Twoja niespodzianka była wyjątkowa.