Concierge

Twój osobisty asystent

Podczas urlopu czy delegacji ostatnią rzeczą, na jaką mamy ochotę, jest zajmowanie się milionem drobnych spraw. Umówienie spotkania, rezerwacja biletów, szukanie atrakcji dla dzieci, znalezienie wolego stolika w restauracji, oddanie garnituru do czyszczenia, wynajęcie samochodu… To wszystko wymaga Twojego czasu i uwagi, przez co tracisz cenne godziny. A gdyby tak oddelegować te niewdzięczne zadania komuś, kto ogarnie je za Ciebie?

W Sky Roof Apartments do Twojej dyspozycji pozostaje nasz konsjerż (concierge), który pomoże zorganizować Twój pobyt tak, abyś mógł jak najwięcej czasu spędzić na tym, co sprawia Ci najwięcej radości.

Z nami sprawy organizacyjne to pestka!

apartamenty Bielsko

Rezerwacja biletów
teatralnych

apartamenty Bielsko

Rezerwacja stolików
w restauracjach

apartamenty Bielsko

Doradzanie
i organizowanie
rozrywek

ekskluzywne apartamenty

Rezerwacja środków
transportu

apartamenty Bielsko

Ciesz się pobytem. Detale zostaw nam!

Nie wiesz, gdzie można dobrze zjeść lub na co wybrać się do teatru? Chciałbyś skorzystać z opcji opieki dla dziecka czy też zapewnić swoim bliskim wyjątkowe atrakcje? Potrzebujesz zarezerwować dogodne miejsce na spotkanie oraz pilnie wyprasować koszulę? Transport sprawia Ci kłopot albo po prostu nie masz głowy do jego organizacji? Nasz konsjerż jest tu, by ci pomóc! Bo w Sky Roof Apartments każdy gość to VIP!