Partnerzy

Zostań naszym partnerem

Zapraszamy Cię do kreowania, współtworzenia i promowania niezwykłych przestrzeni. Wnętrz, w których spełniające się fantazje rodzą pragnienia, by doświadczyć, poczuć, mieć. Zaprezentuj z nami swój produkt i zapewnij niezapomniane doświadczenia klientom, którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę. Skorzystaj z jednego z pakietów inwestorskich i zostań PARTNEREM CAŁEGO PROJEKTU.

Poznaj naszych partnerów

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego rodzaju projektów. Od inteligentnych domów, obiektów komercyjnych po specjalne zastosowania. System automatyzacji Loxone przejmuje większość obowiązków w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności, dzięki czemu Ty masz więcej czasu dla siebie.

Agencja reklamowa Wertui specjalizuje się w marketingu, promocji firm w Internecie oraz budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Wprowadzamy Twoją firmę na szersze horyzonty, abyś Ty mógł rozwinąć skrzydła. Wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie usługi – uwzględniając Twój budżet i oczekiwania.

Salon z wysokiej jakości wyposażeniem sypialni, który powstał z pasji do zdrowia. Naszymi flagowymi produktami są materace z lateksu naturalnego Talalay, który jest najlepszym na świecie materiałem, wykorzystywanym do budowy materacy. Codziennie pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu fizjologii snu, fizjoterapii i zdrowia ogółem, aby oferować rzetelne porady w procesie doboru idealnych rozwiązań. Jednym słowem – dostarczamy lepszy sen.

Jesteśmy dystrybutorem kilku wiodących marek europejskich specjalizującym się w dostarczaniu mebli (głównie stołów i krzeseł) zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Nasza oferta obejmuje także produkty do cateringu. Reprezentowane marki to przede wszystkim Siesta, Fermob, Papatya, Resol, Magis, Pedrali, Nardi, Green oraz mebli biurowych i komercyjnych Casella i Ofisit.

Studio reklamy i drukarnia. Kompleksowo przygotowujemy projekty graficzne i tworzymy całościową identyfikację wizualną firmy. Zapewniamy obsługę w pełnym zakresie – od stworzenia znaku graficznego przez stosowanie go we wszelakich materiałach drukowanych, na reklamach zewnętrznych, pojazdach, gadżetach, prezentacjach multimedialnych i stronach internetowych. Zajmujemy się składem graficznym pod różne metody druku i znakowania – druk offsetowy, cyfrowy, solwentowy, sitodruk, tampodruk, grawer i cięcie laserem.

Tworzymy filmy z pasją. Zrealizujemy dla Ciebie kompleksowo materiały filmowe: reklamy, filmy promocyjne, informacyjne, klipy, relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, biznesowych. Uchwycimy ulotne chwile i stworzymy wyjątkowy materiał, który spełni Twoje oczekiwania.

Rzemiosło artystyczne. Rękodzieło to moje zamiłowanie, radość, relaks. Tworzę ozdoby i akcesoria do domu technikami: makramy, ceramiki, utwardzania tkanin, mixmedia, decupage. W moich pracach dominuje motyw aniołów, który jest szczególnie bliski mojemu sercu. Stworzyłam markę Z Pasji Tworzę, by dzielić się swoją pasją z innymi, w tym celu prowadzę również warsztaty stacjonarne dla młodzieży i dorosłych.

Nowoczesne instalacje w budownictwie. Od 1995 roku kompleksowo zajmujemy się projektami dla klientów prywatnych i komercyjnych, m.in. instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, grzewczymi, gazowymi, elektrycznymi, klimatyzacją czy wentylacją. Posiadamy autoryzacje wielu producentów, które uprawniają nas do prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzedawanych i instalowanych przez nas urządzeń.

Gabinet medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej, kosmetologii, medycyny anti-aging, laseroterapii i urologii małoinwazyjnej. Cechuje nas bogate doświadczenie, wsparte fachową wiedzą, najnowszym sprzętem i doskonałym wyczuciem estetycznym. Naszą misją jest Twoje piękno!

Carolina Toyota Bielsko to jedyny Salon Toyoty na Podbeskidziu. Sprzedajemy zarówno samochody nowe jak również używane z gwarancją. Proponujemy skrojone na miarę finansowanie dla małych, średnich i dużych firm. Dysponujemy autoryzowanym serwisem mechanicznym oraz blacharsko lakierniczym. Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo dzięki wyspecjalizowanym pracownikom z wieloletnim stażem.

 

Pobyt, który na długo zapadnie w pamięć

Chcesz zapewnić swojemu partnerowi biznesowemu lub kluczowemu klientowi nocleg w ekskluzywnych warunkach w ścisłym centrum Bielska-Białej? A może pragniesz zaskoczyć swoją drugą połówkę romantycznym wypadem we dwoje? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, pobyt w Sky Roof Appartments to gwarancja niezapomnianych wrażeń.