Wnętrza do wynajęcia – Bielsko-Biała

Szukasz niebanalnych wnętrz, które dopełnią Twój artystyczny lub marketingowy projekt? Zapraszamy do Sky Roof Apartments w Bielsku-Białej!

O tym, jak ważne jest tło, drugi oraz trzeci plan w kadrze, wie każdy doświadczony fotograf i reżyser. Każdy szczegół jest istotny i wpływa na odbiór całości. Zapotrzebowanie na piękne wnętrza rośnie nie tyko wśród gości, lecz także wśród fotografów, agencji reklamowych, filmowców. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom tej branży, przygotowaliśmy ofertę wynajmu naszych apartamentów na sesje zdjęciowe oraz plany filmowe!

Wynajmij przestrzeń, która zachwyca różnorodnością.

Sky Roof Apartments to kompleks 5 apartamentów w wysokim standardzie, z których każdy urządzony jest w innym stylu. Znajdziesz u nas stylowy luksus Glamour, ponadczasową elegancję stylu Nowojorskiego, subtelną nowoczesność stylu Loft, eklektyczny miszmasz stylu Boho oraz wyrazisty indywidualizm stylu Industrial. Wnętrza naszych apartamentów, dopieszczone w każdym detalu, oferują wyszukane akcesoria, eleganckie dekoracje, przykuwające wzrok fototapety, oraz różnorodność stylów wykończenia i ciekawych faktur. Bez względu na to, czy realizujesz artystyczne sesje kobiece, potrzebujesz atrakcyjnych zdjęć produktowych, czy chcesz nakręcić reklamę, w naszym aparthotelu znajdziesz przestrzeń, która podkreśli styl oraz efekt, który pragniesz uzyskać.

W Sky Roof Apartments z powodzeniem zrealizujesz sesje zdjęciowe (reklamowe, rodzinne, portretowe, sensualne), sesje produktowe, produkcje filmowe i telewizyjne. Dogodna lokalizacja w samym sercu Bielska-Białej zapewnia ponadto widoki na kluczowe miejsca w mieście (Plac Bolesława Chrobrego, deptak 11-go Listopada, Przechód Schodowy, Katedra Św. Mikołaja) oraz pasma górskie (Beskid Mały, Beskid Śląski). Rozległy taras apartamentu Nowojorskiego oferuje pełne wyposażenie, w tym zewnętrzną wannę z hydromasażem, oraz piękne wschody słońca z perspektywy 6 piętra, z królującymi w drugim planie dachami kamienic.

Skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 570 960 650, lub mailowo na adres: kontakt@skyroofapartments.com.

Sprawdź nasz folder.

Previous slide
Next slide