Uroczyste otwarcie Sky Roof Apartments za nami!

W czwartek 22-go września partnerzy i goście specjalni Sky Roof Apartments spotkali się na biznesowym raucie z okazji oficjalnego otwarcia apartamentów.

Beata Krawczyk-Jastrzębska, właścicielka Sky Roof, fot. Europerspektywy.

Uroczyste otwarcia zawsze wiążą się z całą gamą emocji – od niepokoju po euforię. Nie inaczej było tym razem. Cały zespół Sky Roof działał w harmonii, by apartamenty były gotowe na czas, a goście otwarcia poczuli klimat i potencjał tego miejsca. Po raz pierwszy wszystkie 5 apartamentów – BOHO, NOWOJORSKI, INDUSTRIAL, LOFT oraz świeżo ukończony GLAMOUR – zostały udostępnione do zwiedzania. Długo czekaliśmy na ten ekscytujący moment, a radość z faktu, że mogliśmy go dzielić z gośćmi i partnerami projektu, była ogromna.

Goście otwarcia, Flat White Cafe.

Pomysłodawczynie projektu – Beata Krawczyk-Jastrzębska oraz Małgorzata Beczała – w swojej mowie powitalnej poświęciły uwagę każdemu z partnerów i gości. Partnerstwo to siła, o czym już niejednokrotnie w trakcie wdrażania naszego niebanalnego projektu mieliśmy okazję się przekonać. Partnerstwo to także zaufanie, bez którego żaden znaczący projekt nie ma szans na sukces. Nasza siła tkwi w zespole przedsiębiorców, którzy obdarzyli nas zaufaniem: Loxone Polska, Luna Sypialnie, Wertui, First Car, Hagea Design, MEDIAGRAF, Abit Nowoczesne Instalacje w Budownictwie, Urwany Film Kinematografia, Marcel Mazgaj, Z Pasji Tworzę Beata Wójcik – to dzięki Wam Sky Roof Apartments tworzą wyjątkowe showroom’y, które dostarczają gościom niezapomniane wrażenia. Dziękujemy!

Dziękujemy także wszystkim gościom specjalnym, którzy byli z nami tego wieczoru. Dzięki Waszej obecności przecięcie wstęgi nabrało zupełnie nowego wymiaru, a tort smakował wyjątkowo.

 

Od lewej: Małgorzata Beczała oraz Beata Krawczyk-Jastrzębska podczas uroczystego przecięcia wstęgi w Sky Roof Apartments.

Raut odbył się w zaprzyjaźnionej kawiarni Flat White Cafe, która na zamówienie dostarcza gościom Sky Roof Apartments pyszne śniadania, a o wyjątkowego szampana na tę okazję zadbała winna piwniczka RoWinGood. Za oprawę fotograficzną eventu dziękujemy magazynowi Europerspektywy.

Na gości czekał wyjątkowy szampan od winnej piwniczki RoWinGood.
Po zwiedzaniu apartamentów był czas na tort, kawę oraz networking.

Warto na koniec wspomnieć, że następnego dnia odbył się w Sky Roof Apartments dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych i ciekawych tego, co oferują nasze wnętrza. Cieszymy się, że mogliśmy oprowadzić po nich wszystkich odwiedzających! Teraz, po tych wszystkich wielkich emocjach, czas zakasać rękawy i wracać do pracy 🙂 Apartamenty w komplecie, a my jak zawsze zadbamy o to, by każdy gość czuł się w nich wyjątkowo. Wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach… 😉