Tarasowe SPA dla dwojga

Relaks w zaciszu własnego tarasu to wspaniały sposób na odpoczynek. Dołóżmy do tego możliwość zanurzenia się i odprężenia w gorącej wodzie, i mamy przepis na doskonale spędzony czas. Co więcej, z korzyściami dla naszego zdrowia!

Relaks i wytchnienie po długim dniu lub ciężkim wysiłku to tylko jedna z licznych zalet ogrodowych drewnianych balii lub wanien. Kąpiele zimową porą to doskonały sposób na hartowanie naszych ciał i wzmacnianie odporności. Naprzemienne działanie gorącej wody i np. zimnego śniegu pobudza nasze ciało i pomaga w pozbywaniu się szkodliwych toksyn. Sama kąpiel dobrze wpływa także na pracę serca oraz układu krążenia. Lepsze krążenie, które zapewnia naszemu ciału gorąca kąpiel, wpływa korzystnie m.in. na stan naszej skóry dostarczając jej tlenu i ważnych składników odżywczych. Dobroczynne działanie kąpieli odczują także osoby cierpiące na choroby narządu ruchu, mające problemy z kręgosłupem, nerwobóle, migreny, czy kłopoty z zasypianiem.

Latem wanna tarasowa może stanowić doskonały sposób na schłodzenie organizmu, nowoczesne fińskie balie i wanny mają bowiem przydatną funkcję sterowania temperaturą wody, dzięki czemu możemy ustawić temperaturę odpowiednią do aktualnie panujących warunków na tarasie bądź w ogrodzie.

W Sky Roof Apartments dbamy o to, by każda chwila była wyjątkowa, dlatego też z przyjemnością informujemy, że taras naszego Apartamentu LOFT został wyposażony w całoroczną wannę SPA Electric. To rozwiązanie zapewnia naszym gościom luksusową kąpiel w tarasowym SPA o każdej porze roku. Wanna wykonana z dwóch warstw drewna termicznego o eleganckim połysku, z elastyczną powłoką plastyfikacyjną, zapewnia czystość oraz przyjemne doznania dla skóry. Pielęgnację wody zapewnia pompa wody wymuszająca obieg, filtr wyłapujący wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne oraz specjalne środki bakteriobójcze.

Zarezerwuj u nas swój pobyt i ciesz się relaksem pod gołym niebem ponad dachami miasta. Nasza Concierge pomoże Ci zorganizować wyjazd tak, aby każda cenna minuta była wykorzystana w pełni.