Podróż w interesach? Zyskaj zniżkę 30% na pobyt!

Skuteczny biznes wymaga spotkania „face to face”. Masz do załatwienia sprawy biznesowe w Bielsku-Białej lub na Podbeskidziu, i szukasz komfortowego miejsca na nocleg? Skorzystaj z promocji „Business Trip” w Sky Roof Apartments!

Teraz w naszych apartamentach za noclegi od niedzieli do czwartku zapłacisz 30% taniej przy rezerwacji obejmującej min. 2 noce! I to nie koniec korzyści płynących z wyboru Sky Roof Apartments. Wraz z rezerwacją zyskujesz także asystę naszej Concierge, która pomoże Ci dopiąć Twój wyjazd na ostatni guzik! Potrzebujesz umówić stolik w dobrej restauracji, ale nie masz czasu przeglądać opinii i ofert lokali w regionie? A może masz potrzebę zorganizować sobie transport? Rezerwując pobyt u nas możesz spokojnie oddelegować te i wiele innych zadań.

Sky Roof Apartments to kompleks 5 apartamentów w samym sercu Bielska-Białej. Wybierz styl, który trafia w Twoje gusta: NOWOJORSKI, BOHO, INDUSTRIAL, GLAMOUR lub LOFT, i ciesz się komfortem oraz fantastycznymi widokami na dachy miasta. W pobliżu znajdziesz wszystko, co niezbędne: sklep, aptekę, restauracje, kawiarnie, postój taksówek, przystanek autobusowy. Ponadto możesz skorzystać z okazji i zrobić zakupy w znanych bielskich galeriach handlowych, odwiedzić Teatr Polski w Bielsku-Białej, wypić kawę na bielskiej Starówce czy zwiedzić Zamek Książąt Sułkowskich, bowiem do wszystkich tych miejsc dojdziesz pieszo w zaledwie kilka minut.

Możesz sprawić, by Twój wyjazd w interesach był naprawdę wyjątkowy. Ciesz się pobytem. Detale zostaw nam!

Rezerwacje: +48 570 960 650, e-mail: kontakt@skyroofapartments.com